Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.300 Dolara Geriledi

Bitcoin fiyatında yeni bir düşüş daha yaşandı ve 8.300 dolara geriledi.

Bitcoin fiyatı kısa sürede düşüşlere devam ederken, kripto para yatırımcılarına beklemedikleri bir düşüş ile karşı karşıya getirdi. Yatırımcılar, kısa vadede daha fazla yükseliş görmek isterken, çok sayıda kripto para birimi yatırımcısı fiyatların neden bu kadar fazla düştüğünü merak ediyor ve fiyatların tekrar eski 10.500 dolar ve 11.000 dolar seviyesine kısa sürede yükselip yükselemeyeceklerini konuşuyor. Bitcoin fiyatındaki değer kaybının 1.800 doları geçmiş olması nedeniyle çok sayıda kripto para yatırımcısı piyasada sıkışıp kaldıklarını ve fiyatın bu kadar düşmüş olmasının kabul edilemez olduğunu ifade ediyor.

Düşüşler yatırımcıyı kilitledi!

Bitcoin fiyatındaki düşüş sonrasında yatırımcılar piyasada kilitlendi. Çıkmak isteyen yatırımcı büyük kayıp nedeniyle piyasadan çıkamazken, alım yapmak isteyen yeni Bitcoin yatırımcısı da fiyat düşüşünün artabileceğinden endişe ederek yatırım yapmıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu