Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı Düşüyor, Pazar Payı İse Aynı

Bitcoin Fiyatı Düşüyor, Pazar Payı İse Aynı

Takip et

Bir süre önce kripto para birimlerinin değerinin yükselmesini konuşan pazardaki yatırımcılar, bugün düşüşlerle birlikte pazardaki durum değişikliklerini konuşuyor. Bitcoin pazar payı bugün %66 seviyesinde seyrediyor ve pazar payının bu kadar yüksek olması kripto para piyasasının kripto para birimi Bitcoin tarafından kontrol edildiğine işaret ediyor. Bitcoin’in kısa süre içerisinde yükselişe geçip geçmeyeceği merak konusu olsa da yatırımcılar bu dönemi bir çıkış dönemi olarak görüyor. Pazar payının %66 seviyesinde korunması Bitcoin’in fiyatının bugünkü durumu ile pazarı kontrol etmekle sınırlı olmadığını, fiyatların yükseliş ve düşüşlerinin daha fazla altcoin yatırımlarına etki ettiğinin bir işareti.

Eğer Bitcoin pazar payı bu seviyeyi korur ve pazarda en büyük kripto para birimine ek olarak %60 oranını korursa altcoin yatırımlarının bundan sonra yükselişi ve düşüşü daha zor ve daha sık hale gelebilir. Kısa vadede bu pazar payının değişmesi mümkün olsa bile yakın zamanda pazar payı ile ilgili %51 seviyelerine kadar düşüş olması beklenmiyor. Bitcoin pazardaki güçlü yerini korumayı sürdürüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları