Bitcoin

‘Bitcoin Fiyatı Gelecek 6 Aya 27.000 Dolara Yükselebilir’

Kripto para birimi analistleri yeni açıklamaları ile gündeme gelmeye devam ediyorlar.

Piyasa hacminin ve fiyatların yükselmeye devam ettiği son zamanlarda Bitcoin hakkında yeni analist açıklamaları gündeme gelmeye başladı. Kripto para birimi yatırımcıları yükselen fiyatlar hakkında soru işaretleriyle kalırken, Tom Lee ise 6 ay içerisinde Bitcoin fiyatının 27.000 dolara yükselebileceğini iddia etti. Olumlu bir fiyat performans sergilediği yönünde Bitcoin hakkında görüş bildiren Lee, yatırımcıların yatırım yapmaya devam etmesi gerektiğini düşünüyor.

Kripto para birimi Bitcoin fiyatının gelecek 6 ay veya 12 ay içerisinde kaç dolar yükseleceği, ne kadar ve ne şekilde fiyatının yükseleceği konusunda tahminler çok olmasa da bazen doğru veya doğruya yakın olarak ortaya atılabiliyor.

Tom Lee’ye göre 27.000 dolara kadar yükseliş sonrasında Bitcoin tarihin en büyük rekorunu kırmış olacak ve daha fazla yatırımcı Bitcoin sahibi olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu