Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Nasıl Yükseldi?

Bitcoin fiyatı beklenmedik şekilde yükseldi.

Bitcoin fiyatının kısa süre içerisinde beklenmedik seviye olan 3.900 dolar seviyesine yükselmesi tüm piyasada yatırımcıları şaşkına uğrattı. Bir gün içerisinde son zamanların en büyük rekorunu kıran Bitcoin, yatırımcılara milyonlarca dolar kazandırdı ve bununla sınırlı kalmayarak piyasanın tekrar güvenini kazandı. Bitcoin, kısa süre önce düşüşler ile anılmış ve 3.300 doların destek seviyesi olara altına düşebilecek olduğu tahmin edilmeye başlamıştı. Bitcoin fiyatının bu kadar kısa süre içerisinde ve sadece birkaç saatte 400 dolardan daha fazla değer kazanması piyasada olumlu bir hava yarattı

Bitcoin fiyatının yükselmesi sadece kripto para birimlerinin fiyatının artışı ile sınırlı kalmadı ve piyasa hacmi de yükseldi. Bitcoin fiyatının yükselmesine bağlı olarak piyasa hacmi milyarlarca dolar arttı. Milyarlarca dolar artan piyasa hacmine güvenen yatırımcılarda binlerce dolarlık yatırımlarının üzerine yeni yatırımlar eklemeye başladı.

Piyasada neler oldu?

Bitcoin’in neden dolayı yükseldiği hakkında henüz kesin bilgi yok ve hiçbir zaman olmayacak. Yatırımcıların alım talebine bağlı olarak piyasada bu ve buna benzer yükselişlerin devam etmesi ve daha fazla değer kazanması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu