Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Yeniden 9.800 Dolara Dayandı

Kripto para birimi Bitcoin fiyatında yatırımcılar 9.800 dolar sınırını yeniden gördüler.

Bir süre önce 10.400 dolara yükselmesinin ardından hemen düşüş gören Bitcoin, 10.200 dolara kadar düşüş yaşamıştı. Ardından ise 10.200 dolardan hemen sonra 9.300 dolara kadar düşen lider kripto para biriminin bu dönemde yatırımcılarına pek kazanç sağlayamadığı bilinse bile bugün yeniden yükseliş yönünde harekete geçmesi yatırımcıları da heyecanlandırdı.

9.500 dolar seviyesinin az biraz üzerinde seyreden Bitcoin fiyatı, akşam saatlerinde 9.750 doları aşarak 9.800 dolar sınırına kadar yükseldi ve yatırımcılarının yeniden 10.200 dolar beklentisini güçlendirdi.

Kripto para birimi analistleri bugün kesin bir beklenti içerisinde olmadıklarından söz ederken, haftanın son gününe kadar 10.200 doların yeniden görülebilecek olduğu beklentisi oldukça fazla artmışa benziyor. 10.400 dolar beklentisi ise bugün için zayıf seyrediyor ve güçlü direnç engellerinden söz ediliyor.

Güncel durumda büyük ve küçük periyotlarda oluşan trendleri öğrenmek için aşağıdaki grafiklere tıklayabilirsiniz:

Bitcoin 1 haftalık grafik – Kaynak: Tradingview
Bitcoin 4 saatlik grafik – Kaynak: Tradingview
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu