Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Beklenenden Daha Hızlı Fiyatı Yükselebilir!

Bitcoin Beklenenden Daha Hızlı Fiyatı Yükselebilir!

Takip et

Bitcoin fiyatı beklendiğinden daha kısa süre içerisinde değer kazanarak 9.000 dolara yükselebilir. Bitcoin fiyatındaki değer kaybının ne kadar süre devam edeceği hakkında kripto para analistleri kesin olarak bir tarih vermese de yatırımcılar bu konuda net bir tarih istiyor ve fiyatların yükseleceği zamanı bekliyorlar. Bitcoin fiyatındaki değer kaybının ne kadar süre sonra sona ereceği ve ne zaman 9.000 dolara yükselebileceği hakkında soru işaretleri henüz yanıt bulmazken, yatırımcılar fiyatın yükselip yükselmemesi konusunda bu soru işaretlerine kısa süre içerisinde yanıt bulabilirler.

Bitcoin fiyatının yükselmesinin an meselesi olduğunu belirten kripto para birimi analistleri, fiyatın yükselmesinin kısa süre içerisinde gerçek olabileceğini belirtirken, bir tarafta ise bazı analistler fiyatın kısa süre içerisinde yükselemeyebilecek olduğunu belirtmekteler.

Bitcoin fiyatı kısa sürede rekor kırmayacak

Bitcoin fiyatında kısa süre içerisinde rekor beklentisinde olmamak gerektiğini bildiriyorlar. Bitcoin alacak olanların yine her türlü senaryoya hazır olması uyarısında bulunan analistler, piyasada rekor beklentilerinin kısa süre içerisinde karşılanamayabilecek olduğunu ve her türlü senaryoya hazır olmak gerektiğini ısrarla tekrar ediyorlar.

Ayrıca daha önce kaleme aldığımız Türk analistin Bitcoin hakkındaki gelecek ay yorumunu okumak için tıklayın:

İlgili Haber
Türk Analist Bitcoin'in Son Durumu Hakkında Açıklamada Bulundu
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları