Ana SayfaBitcoinBitcoin Fiyatında 9.400 Dolar Endişesi

Bitcoin Fiyatında 9.400 Dolar Endişesi

Takip et

Bitcoin fiyatının düşecek olduğu yönünde bazı beklentilere sahip olan yatırımcılar ellerindeki Bitcoin’leri satıp satmamak konusunda kararsızlığa düştü. Bazı kripto para yatırımcıları fiyatların daha çok düşebileceğinden endişe ederken, bazıları ise 10.000 doların 10.100 dolar seviyesi ile tekrar geçilmesinin kısa vadede mümkün olduğuna inandıklarını ifade ettiler.

Kısa süre önce 10.100 dolara kadar yükselen Bitcoin, bir anda beklenmedik bir şekilde değer kaybetmeye başladı ve kripto para yatırımcıları beklemedikleri sorunlarla karşı karşıya kaldılar.

Bitcoin fiyatı düşebilir

Bitcoin fiyatında beklenmeyen bir düşüş yatırımcıları karşılayabilir. Zira kısa süre içerisinde yatırımcılar istemedikler düşüşler ile karşılaştı ve kazanç elde edenler yeniden kısa süre içerisinde kazanç edemeyeceklerini düşündüklerinden yeni yatırım yapıp varlıklarını riske etmeyebilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları