blank
Bitcoin

Bitcoin Fiyatında 9.400 Dolar Endişesi

Bitcoin fiyatının yeniden 9.400 dolara düşebileceği endişesi yatırımcılara satışı düşündürüyor.

Bitcoin fiyatının düşecek olduğu yönünde bazı beklentilere sahip olan yatırımcılar ellerindeki Bitcoin’leri satıp satmamak konusunda kararsızlığa düştü. Bazı kripto para yatırımcıları fiyatların daha çok düşebileceğinden endişe ederken, bazıları ise 10.000 doların 10.100 dolar seviyesi ile tekrar geçilmesinin kısa vadede mümkün olduğuna inandıklarını ifade ettiler.

Kısa süre önce 10.100 dolara kadar yükselen Bitcoin, bir anda beklenmedik bir şekilde değer kaybetmeye başladı ve kripto para yatırımcıları beklemedikleri sorunlarla karşı karşıya kaldılar.

Bitcoin fiyatı düşebilir

Bitcoin fiyatında beklenmeyen bir düşüş yatırımcıları karşılayabilir. Zira kısa süre içerisinde yatırımcılar istemedikler düşüşler ile karşılaştı ve kazanç elde edenler yeniden kısa süre içerisinde kazanç edemeyeceklerini düşündüklerinden yeni yatırım yapıp varlıklarını riske etmeyebilirler.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu