blank
Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Çok Kritik 20.000 Dolar Uyarısı! – Çıkacak Ama Bakalım Sizin Satış Yapmanıza Müsaade Edilecek Mi?

Bitcoin yatırımcılarının kalp artışları bugün yüksek. Ancak piyasadaki fiyat hareketliliği onların kalp artışlarından çok daha yüksek düzeyde.

Herkes kazanmak, para sahibi olmak ister. Ne kadar çok parası olursa olsun milyar dolarlarca serveti olan insanlar bile bugün para kazanmak için çabalıyor. Harcasalar bitmeyecek kadar çok paraya sahip olan insanlar kayıplar yaşamasınlar diye saatlerce çalışıyor. Bitcoin yatırımcılarının büyük kısmını oluşturan orta gelir modeline sahip yatırımcılar ise özellikle bu dönemde hayatlarının en yüksek kazanç fırsatıyla karşı karşıya olduklarını biliyorlar.

20.000 Dolar Konusunda “Otomatik Bot” Kullanın Uyarısı

2017 yılında benzer senaryoları yaşayan yorumcu ve yatırımcı olan kripto para sahipleri bugün birbiri ardına uyarılar yayınladılar. Bu uyarılar arasında en dikkat çekeni Bitcoin yatırımcılarının eğer ki 20.000 dolar bugünlerde görülürse satış yapmasının mümkün olamayabileceği uyarısı yönünde.

Yatırımcılar, 2017 yılında rekor kırıldığı dönemde manuel satış yapamadıklarını ve aniden fiyatın düştüğünü ve 19.000 dolarlı seviyelerden daha düşük fiyatla satış yaptıklarına değinerek yatırımcıların eğer 20.000 doların görülmesi durumunda ‘kesin satış yapmayı kafaya koydularsa’ borsalar daha önceden limit emir girilmesi öneriliyor.

Bunun yanında borsalarda anlık yoğunluklar olabileceği ve yavaşlık nedeniyle manuel satışın mümkün olamayabileceği uyarısında bulunan yorumcular, daha önceden satış yapılmak istenilen yere emir girilerek bu sorunun aşılabileceğini ifade ediyor. Borsalar fiyatın rekor seviyeye yükselmesi gibi önemli anlarda muhakkak erişim problemleri yaşıyor. Bu sebeple, “bu seviyeye çıkar ve rekor kırarsa elimdeki coinlere satarım” düşüncesiyle hareket ediyorsanız bu seviyelere önceden limit emir koyulması öneriliyor.

Bugün bile 20.000 doların görülmesinin mümkün olduğuna işaret eden analistler, eğer ki dikkatli hareket edilirse kazançların çok daha fazla yükselebileceğini ve daha fazla kazanç elde edilebileceğini belirtmekteler.

*Bu içerik Bitcoinsistemi.com’a özel olarak üretilmiştir. Herhangi bir yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu