blank
AnalizBitcoinHaberlerKripto Para

“Bitcoin Fiyatında Herkes Bu Seviyeye Çok Dikkat Etmeli!”

En başarılı ve en çok tanınan analistler arasında gösterilen Aayush Jindal'dan Bitcoin fiyatı hakkında kritik tahminler.

Bitcoin fiyatı son dönemde bazı düzeltmeler gördü ve yatırımcıları oldukça korkuttu. 34 bin 800 dolar seviyesine kadar yükseldikten sonra gerileme eğilimi gösteren Bitcoin fiyatı dün öğlen saatlerinde yaşadığı sert düşüşler ile yatırımcını bir hayli korkuttu. Özellikle düşüşlerin sert şekilde olması yatırımcılara 2017 yılındaki büyük gerilemeleri hatırlattı.

İlgili Haber  Bitcoin'in (BTC) Gün İçerisindeki Sert Hareketleri Bize Neyi Gösteriyor?

Düşüşlerden sonra Bitcoin ile ilgili açıklama yapan analist Aayush Jindal, yatırımcıların bu dönemde bazı “güçlü direnç engelleri” ile karşı karşıya kalabilecekleri konusunda uyarıda bulunarak, “Bitcoin fiyatında 33.200 dolar ile 33.500 dolar arasında çok büyük ve güçlü bir dirençle karşı karşıya kalabiliriz” uyarısında bulundu.

Bu direnç seviyelerin altını çizen analist, bu seviyenin diğerleri gibi kolay bir şekilde kırılamayabileceğini ifade etti.

“33.500 Dolar Aşılırsa Yükselişe Hazır Olun”

Jindal, 33.500 dolar direncinin başarıyla kırılması durumunda BTC’nin 35.000 dolar tarihi rekorunu kırmasının mümkün olabileceğini ve beklentisinin 33.500 dolardan sonra 35.000 dolar rekorunun kırılacağı yönünde olduğunu belirtti.

Yine olumsuz senaryolar hakkında da tahminlerini paylaşan tecrübeli analist, “eğer 33.200 dolar direnci ve 33.500 dolar direnç engelleri kırılamazsa en kötü durumda 28.200 dolara kadar yeniden düşüş gözlemlenebilir” uyarısında bulundu.

*Yatırım önerisi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 Yorum

  1. Haberin tarihi? saati? Coin piyasası ile ilgili web sitesi kurup haberlerin tarihini saatini koymamak!

    1. Sanırım göremediniz, her haberin tarih ve saati yazı resminin altında yazıyor?


Başa dön tuşu