Bitcoin

Bitcoin Fiyatındaki 13.000 Dolar Sınırına Düşüş Soru İşareti Yaşattı

Bitcoin fiyatı 13.000 dolar sınırının altına kadar gerilerken, bugün 13.000 dolar sınırının üzerinde seyrediyor.

Son günlerde gerek ABD başkanlık seçimlerinin giderek yaklaşmasına bağlı endişeler, gerek ise giderek daha fazla sayıda yüksek fiyatlardan elde edilen iyi karlılık nedeniyle satışların yapılması piyasada tartışmalar ve düşüşleri beraberinde getirdi.

Bir süredir etkisini sürdüren yükselişlerin yerini düşüşler aldı ve 13.000 dolar altına kadar düşüş gösteren Bitcoin fiyatı bugün 13.100 dolar seviyesinden bu dakikalarda alıcı arıyor.

11.300 Dolar Sorusu

11.300 dolar ve 11.500 dolar arasında bir fiyat seviyesine düşeceği iddiaları kripto para yatırımcılarının aklında soru işaretlerine yol açarken, özellikle de yatırımcılar daha büyük düşüşlerin yaşanıp yaşanmayacağı konusunda soru işaretlerine yanıt arıyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatında yaşanacak değişimler bu dönemde özellikle çok sayıda yatırımcının takibinde olacak gibi görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu