Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatındaki Fırlama Çinlileri Harekete Geçirdi

Bitcoin Fiyatındaki Fırlama Çinlileri Harekete Geçirdi

Takip et

Çinli kripto para yatırımcıları ülkelerinde çıkan madencilik yasakları haberlerinden dolayı ve son 18 ayın en büyük satışlarına bağlı piyasada yaşanan düşüşleri gerekçe göstererek büyük oranlarda Bitcoin satışları yapmışlardı. Ancak kısa süre içerisinde Bitcoin yatırımcıları beklediklerinden daha fazlasını kazanacaklarını bugün bir kez daha anladılar. 9.000 doların altında seyreden Bitcoin fiyatının yeniden 9.200 dolar seviyesine yükselmesi Çinli yatırımcıların piyasaya geri dönmesine neden oldu.

Bugün gün içerisinde binlerce Bitcoin yatırımcısı düşüşlerin etkisini merak ederken, özellikle de madencilik yasakları haberi Çinli yatırımcıları korkutmuştu. Zaten son dönemde %44 oranında düşüşe giren Bitcoin madencileri, bu dönemden iflas etmeden çıkmanın derdinde iken, bir de Bitcoin fiyatının düşebileceği endişesine sebep olan bu haberler paniğe sebep olmuştu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları