Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatındaki Yükselişler Bir Süre Duraksayabilir

Bitcoin Fiyatındaki Yükselişler Bir Süre Duraksayabilir

Takip et

Bitcoin fiyatındaki yükselişler kısa süre boyunca duraksayabilir. Yakın vadede yatırımcılar Bitcoin fiyatının 2.500 dolar artış göstermesinin hemen ardından fiyatların daha ne kadar yükselecek olduğu konusunu düşünürken, birçok kripto para yatırımcısının aklında kalan soru işareti de yatırımlarının ne zamana kadar bu kadar hızla yükselecek olduğu konusu olmuş idi. Bitcoin fiyatındaki değer artışlarının ne kadar devam edeceğini bilecek kimse bulunmasa da yatırımcıların büyük bölümü için bu konuda atılacak olan adımlar yatırımcılara olumlu olarak yükseliş veya düşüş dalgası yaratma yani belirsizlik oluşturma durumunda.

Bitcoin fiyatında birkaç gün boyunca değer kayıplarının yaşanabileceği, bu değer kayıplarının alımların kısa bir süre boyunca kar satışlarına karşılık yeterli olamamasından dolayı olabileceği belirtiliyor. Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının yakın zamanda yapacak oldukları alımların satışlara karşılık gelmesi durumunda fiyatların normal seviyede kalması bekleniyor. Bitcoin’in kısa vadede yükseliş rallisine devam etmesi beklense bile düşüşlerin bir süre piyasadaki kripto para yatırımcılarına zor zamanlar yaşatmasa bile stresli birkaç gün yaşatabilme ihtimali var ve bu bugün bu durum başlamış olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları