binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatının Bir Süredir Yatay Hareket Etmesi İyi Mi Kötü Mü? Bernstein...

Bitcoin Fiyatının Bir Süredir Yatay Hareket Etmesi İyi Mi Kötü Mü? Bernstein Analistleri Açıkladı!

Bernstein analistleri, Bitcoin'in yatay ve düz hareketlerinin madenciler için iyi olabileceğini savundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin gün içerisinde tekrardan 63.000 doların üzerine çıkarken son zamanlarda genel olarak yatay hareketler sergiliyor.

Bu noktada Bernstein analistleri, BTC’nin bu yatay ve düz hareketlerinin madenciler için iyi olabileceğini savundu.

The Block’un haberine göre Bernstein analistleri, ekonominin rekabetçi hash oranı tarafından yönlendirildiği bu dönemde BTC’deki yatay hareketlerin madenciler için iyi olabileceğini iddia etti.

Gautam Chhugani ve Mahika Sapra liderliğindeki Bernstein analistleri bugün müşterilere yazdıkları bir notta şunları söyledi:

“Bitcoin fiyatı yatay seyrediyor, ancak burada büyük bir düşüşten korkmuyoruz.

Burada Bitcoin’in belirli bir aralıkta kalmasını ve Bitcoin ETF’lerinin RIA’lardan, varlık platformlarından ve diğer kurumsal fonlardan tahsis gördüğü için yukarı yönlü benimsenme yörüngesine devam etmesini bekliyoruz.

Genel olarak, Bitcoin fiyatında geçici bir duraklama aslında mevcut düşük maliyetli Bitcoin madencileri için iyi, çünkü hash oranları sınırlı kalıyor ve güçlü madenciler agresif yatırım harcamalarını ve pazar payını büyütmek için birleşme ve satın alma planlarını uygulayabiliyorlar.

Yatay hareketler sonrasında Bitcoin fiyatı arttığında madenciler daha yüksek üretim üzerinden yüksek gelir elde edebilirler.”

Bilindiği üzere Bernstein analistleri geçtiğimiz hafta yayınladıkları bir raporda bu döngüde 150.000 dolar beklediklerini ve tahminlerinde ısrarcı olduklarını belirterek Bitcoin’in yükselişine devam edeceğini ifade etmişti.

İlgili Haber  Bitcoin'deki Yükseliş Devam Edecek Mi? BTC'de 150 Bin Dolar Bekleyen Bernstein'dan Rapor!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail