Bitcoin

Bitcoin Gerilemeye Devam Ediyor

Bitcoin fiyatında yatırımcılar beklenmedik düşüşler görüyor.

Kripto para piyasasında 2 gündür düşüşler devam ederken, bazı kripto para borsalarında 9.100 dolar seviyesine düşen Bitcoin fiyatı şimdilerde ise 9.200 dolardan kendisine alıcılar arıyor. Bu dönemde özellikle altın fiyatının çok büyük oranda yükselmesi ve buna bağlı olarak yatırımcıların günlük olarak altına yüklenmesi Bitcoin fiyatında düşüşün en temel sebeplerinden bir tanesi olarak gösteriliyor.

Kripto para piyasalarında yaşanan gelişmeler özellikle bu dönemde yatırımcıların ilgisini çekerken, bu dönemde düşük fiyatlar üzerinden alımın riskleri olduğu biliniyor.

Bu riskler dolayısı ile özellikle de yeni yatırımların piyasada dolaşıma girmediği, piyasanın genel durumunun 9.200 dolara düşüş ile beraber negatif görünümde olduğundan söz edilmekte. Piyasa hacmi ve piyasa fiyatının durumu kötüye ilerlerken, gelecek günlerde 9.000 dolar altı beklentisinin tutup tutmayacağı merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu