binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Haftaya İyi Başladı! İşte Kısa Vadede Takip Edilecek Seviyeler!

Bitcoin Haftaya İyi Başladı! İşte Kısa Vadede Takip Edilecek Seviyeler!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz hafta ABD’de son 31 yılın en yüksek enflasyon rakamının açıklanması piyasalarda dalgalı ve karışık bir seyir izlememize neden oldu.

İlgili Haber  ABD Enflasyon Verisi Bitcoin'de Roketi Ateşledi, Yeni ATH Geldi!

Enflasyonun bu denli yüksek gelmesi sonrası 1.58 seviyelerine kadar sert şekilde yükselen ABD 10 yıllıklarının haftaya yatay ve aşağı yönlü bir başlangıç yaptığını görüyoruz. Piyasa güncel enflasyon verilerini sindirmeye çalışırken, bugün açıklanacak önemli bir veri olmayışının da yatay seyirde etkili olduğu ifade ediliyor.

Şimdi gözler geçtiğimiz haftayı %1’e yakın alıcılı kapatan ABD borsalarına çevrildi. ABD’de piyasaların alıcılı açılması ile Bitcoin’deki risk iştahının da yükseldiğini görebiliriz.

ABD vadelilerinin de yatay bir seyir izlediğini gözlemliyoruz.

Haftaya iyi bir başlangıç yapan Bitcoin’de yeniden 66.000$ seviyesini kazandı. Kısa vadede Bitcoin hakimiyetinin de yönünü yukarıya döndüğünü görüyoruz. Önümüzde hafta Bitcoin’in ön plana çıktığı bir hafta izleyebiliriz.

Orta vadede Bitcoin’de ve altcoinlerde yükseliş beklentimiz olduğunu bir süredir ifade ediyoruz.

İlgili Haber  Bitcoin'de Nisan Çöküşünü Bilen İndikatör Boğa Sinyalini Verdi!

Kısa vadeli olarak baktığımızda, 65600$ ve 66400$ seviyelerinin önemli olduğunu görüyoruz. Bu seviyelerin üzerinde tutunursak yeniden 69.000$ seviyesini test edebiliriz. Geri çekilmeler alım fırsatı olmaya devam ediyor. Destek olarak 65600$ ve 64300$ seviyeleri takip edilebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail