AnalizBitcoinHaberlerBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Bitcoin’de Nisan Çöküşünü Bilen İndikatör Boğa Sinyalini Verdi!

Bitcoin'de Son Durum Ne?

Nisan ayındaki zirvesinin üzerinde tutunmaya devam eden Bitcoin yatay hareketlerini sürdürüyor. Bitcoin’in bu yatay gidişi altcoin markette karışık bir seyir izlememize neden oluyor. Bazı altcoinler marketten pozitif ayrışırken, bazılarının Bitcoin’i takip ettiğini gözlemliyoruz.

Uzmanlar bu noktada yükselmiş coinlerden ziyade yükselme potansiyeli olanlara odaklanılması gerektiğini hatırlatıyor.

Bitcoin’de yatay gidişin büyük oyuncuların akümülasyon süreci ile ilgili olduğunu ve bu akümülasyonun sonuna yaklaştığımızı Twitter hesabımızdan paylaşmıştık.

Zira ilk olarak yeniden BTC biriktirmeye başladıklarında (09.04.2021) bunun bir düşüş sinyali olabileceğini de aktarmıştık. Bitcoin daha sonra %50’lik bir düzeltme yaşadı.

İlgili Haber
Bu İndikatör Bitcoin'de (BTC) Kafaları Karıştırdı! Ayı Sinyali Geldi Mi?

Bizim tezimize ve önceki fiyat hareketlerine göre, uzun vadeli Bitcoin tutan balinalar satış evresine geçmeye hazırlanıyor. Bu süreçte toplanan Bitcoin’lerin satılması ve yeni alıcıların bulunması için BTC fiyatının yine bu balinalar tarafından yukarı sürülmesi gerekecek. Bu nedenle Bitcoin ve altcoinlerdeki yükseliş beklentimizi koruyoruz. Satış bittiğinde ve yeniden birikim evresine geçildiğinde zirve sinyalinin geleceğine inanıyoruz.

Bu ve daha fazlası için takipte kalın.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu