fbpx
Bitcoin

Bitcoin Hakkında Korkutan İddia

Tim Kelly iddia ediyor.

Tim Kelly, kripto para fiyatlarının düşmesi ile piyasada yaratılacak olan satışların Bitcoin fiyatında tarihi bir düşüşe sebep olabilecek olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının 3.300 dolar destek seviyesinin altı olan 2.000 dolar seviyesine kadar düşebilecek olduğunu açıklayan Tim Kelly, ”kripto para fiyatları düşmeye başladı, yatırımcılar piyasada Bitcoin piyasa fiyatının düşüyor olması nedeniyle kripto para satışlarının her an daha fazla artması ile ve 2.000 dolar rekor düzeyde düşüşle karşı karşıya” dedi.

Bitcoin fiyatının 2.000 dolara kadar düşmesinin an meselesi olabilecek olduğu haberlerinden sonra piyasadaki yatırımcıların büyük bölümü satış yapmayı düşünürken, 1.500 dolar seviyesinin ortaya atıldığı birkaç hafta önce BTC’nin rekor seviyede düşebilecek olduğu, buna bağlı olarak tüm kripto para fiyatlarının düşmesinin beklendiği iddiaları ortaya çıkmıştı.

Bitcoin 2.000 dolar seviyesine kadar düşmesi durumunda sonunun nasıl olacak olduğu ve 2.000 dolar seviyesinde yatırımcıların satın alım yapıp yapmayacak oldukları tekrar merak konusu. Bitcoin fiyatını 2.000 dolara düşürecek olan etkenlerden bir tanesi olan piyasadaki satış talebinin ve ilgisizliğin yatırımcılar tarafından daha büyük satışlar ile karşı karşıya kalarak kripto para fiyatlarını daha çok düşürmesi mümkün.

2.000 dolara düşmesi mümkün!

Tim Kelly, 2.000 dolara düşmesinin çok mümkün olduğunu ve çok kısa süre içerisinde Bitcoin fiyatının 2.000 dolar seviyesinin altını veya bu sınıra yakın bir seviyede kalmasının mümkün olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının bu kadar kısa süre içerisinde bir an içerisinde yükselip, bir an içerisinde düşmesi piyasadaki alım ve satım taleplerinin birbirine karışması ve buna bağlı daha büyük oranda düşüşlere sebep oldu. Bitcoin fiyatının 3.650 dolar seviyesinin daha düşük sınırına gerilemesi ise piyasada Tim Kelly’e göre 2.000 dolar seviyesinin görülmesi için bir sebep.

Tim Kelly, Bitcoin fiyatının 2.000 dolara düşmesinin kesin olmadığını ve kendi beklentisinin bu sınır olduğunu ifade etmekte.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı