AnalizBitcoin

Bitcoin Hangi Seviyeyi Aşarsa 6 Bin Dolarlık Yükselişe Geçebilir? Ünlü Analist Yorumladı!

"Yatırımcıların yaptığı en büyük hata büyük resmi görememek!"

Bitcoin fiyatı konusunda her an yeni bir tahmin haberi geliyor. Analistler konuyla ilgili adeta yarış halindeler. Piyasanın ünlü isimlerinden Michael van de Poppe (Crypto Michael) şu an için odaklanılması gereken para biriminin dolar olduğunu düşünüyor çünkü dolar zayıfladıkça güç dengeleri altın, gümüş ve Bitcoin’in eline geçecek.

Yatırımcıların yaptığı en büyük hata büyük resmi görememek!

Analiste göre yatırımcıların en büyük hatası piyasadan bir anlığına bile uzaklaşamamak ve büyük resmi görememek. Daha geniş zaman dilimlerini izleyemedikleri için piyasa hakkında net değerlendirmelerde bulunamayan yatırımcılar önemli seviyelere dikkat etme konusunda zayıflıklar yaşıyor.

Hangi Seviyeler Önemli?

Eğer BTC 8.850 – 9.300 dolar arasındaki yeşil bölgenin üzerindeki destek seviyesi tutulursa yükseliş yönlü hareketlenme sürecek ancak bu yeşil bölgenin altına düşülürse 7.400 dolara doğru bir düzeltme yaşanması mümkün olabilir.

Bununla birlikte fiyat konsolide olur ve 11.800 dolar aşılırsa 16.000 dolarlık yeni seviye kapıda olabilir. 10.000 doların altına düşülürse de 9.500 dolarlık bir düzeltme görmek bir diğer ihtimal olarak karşımıza çıkabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu