BitcoinHaberler

Bitcoin Hedefleri Nokta Atışı Tutan Analist Kasım Ayından Ümidi Kesti!

PlanB'nin en kötü senaryo modeli başarılı olabilecek mi?

Haziran ayında piyasa kan ağlarken ünlü analist PlanB en kötü senaryosunu açıklamıştı. O tarihte PlanB’nin hedefleri pek çok yatırımcı için uçuk hedefler olarak görülse de, Kasım ayına kadar tüm hedeflerin gerçekleştiğini gördük.

PlanB’nin haziran ayında açıkladığı en kötü senaryosu şu şekilde idi;

““Bir çok temel nedenden ötürü haziran ve temmuz aylarında zayıflığın devam ettiğini görebiliriz. 2021 için en kötü senaryoma göre, Ağustos’ta 47.000$’ın, Eylül’de 43.000$’ın, Ekim’de 63.000$’ın, Kasım’da 98.000$’ın, Aralık’ta 135.000$’ın üzerinde olacağız.”

İlgili Haber
PlanB Bitcoin İçin En Kötü Senaryosunu Açıkladı! "Aralık 135.000$"

Kasım ayına kadar tüm hedeflerin nokta atışı gerçekleşmesi, içerisinde bulunduğumuz aya ilişkin 98.000$ beklentisini yükseltmişti. Ay kapanışına 5 gün kala umutlar tükenmişken PlanB’den bir açıklama geldi.

“Dip modelimize göre Kasım ayındaki 98.000$ hedefimiz Ağustos, Eylül ve Ekim’den sonra kaçırdığımız ilk hedef olabilir. Ancak S2F modelimiz hala bundan etkilenmedi ve 100.000$’a doğru ilerliyor.!”

Hedefin gerçekleşmemesi nedeniyle kızgın olan insanlara da yanıt veren PlanB şu ifadeleri kullandı:

“Bilgileri ücretsiz olarak yayınladığınızda, insanların bir şekilde yatırım kararlarından ve eylemlerinden sizi sorumlu tutması gerçekten saçma. Herkes kendi karar ve eylemlerinden sorumludur. Başkalarını suçlamak olgunlaşmamışlığın bir işaretidir.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu