coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin İçin Banknot Üretildi

Bitcoin İçin Banknot Üretildi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Singapur merkezli akıllı kontrat şirketi olan Tangem, fiziksel Bitcoin banknotlarının satışına başladı. Kripto paralar ile yeni tanışanlar ve teknolojiye çok aşina olmayan kişiler için süreci kolaylaştırmayı amaçlayan şirket, banknot satışına başladığını açıkladı.

Kripto Paralar Daha Ulaşılabilir Olacak

Şirketten yapılan açıklamaya göre ilk etapta 0.01 ve 0.05 BTC olarak satışa sunulacak olan banknotlar ile kolay ve güvenilir bir şekilde yatırım yapma ve kripto paraya erişim imkanı sunuyor. Tangem şirketi üretim amacını şu şekilde açıklıyor:

“Üretilen banknotlar ile kullanıcılar kripto paralara çok kolay bir şekilde ulaşabilecek. Piyasada yeni olan kullanıcılar artık bir zorluk çekmeyecek.”

Samsung Semiconductor tarafından geliştirilen S3D350A çiplerine dayanan teknoloji, tüm elektronik şifreleme özelliklerinin yanı sıra Common Criteria EAL6+ ve EMVCo güvenlik standartlarını da destekliyor.

Tangem şirketi sistemin çalışma mekanizmasında herhangi bir kompleks yapı olmadığını belirtirken, sistemin diğer fiat para birimleri gibi sistemde yer alabileceğini ve bunları kullanabilmek için sadece NFC barkod okuculara ihtiyaç duyulduğunu açıkladı.

İlk etapta 10.000 adet üretilen ürünlerin sevkiyatı başladı. Ayrıca şirket kapsamlı bir güvenlik denetimi için kaynak kodlarını gerekli inceleme şirketleri ile paylaştığını duyurdu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail