Bitcoin

Bitcoin İçin Kritik Nokta 10.200 Dolar!

Bitcoin henüz 10.500 dolardan alım yapılabiliyor durumda ancak düşüş olabilir.

Kripto para analistleri son günlerde yaşanan BitMEX olayı, ABD ve AB yöneticilerinin kripto para açıklamaları gibi açıklamalar nedeniyle bir takım problemler yaşandığını ve piyasaya olan güvende biraz zedelenme olduğunu düşünüyorlar. Bitcoin’e olan güvene biraz da olsa etki eden bu olayların kısa süre içerisinde 10.200 dolara düşüş olmasına neden olabilecek olduğu ancak 10.200 dolar noktasından sonraki düşüş seviyelerinin çok daha fazla olabileceğini düşünüyorlar. Bitcoin fiyatında düşüş olup olmayacağını önceden bilmek mümkün olmuyor olsa da 10.500 dolar seviyesi ile 300 dolar aralık olması çok az.

Bitcoin kısa zamanda tekrar eski gücüne geri dönebilir ancak bunu yakın zamanda yapabilmesi pek mümkün görünmüyor. 11.000 dolara kadar biraz daha değer ve güven kazanması neredeyse zorunlu olan Bitcoin’in kısa ve uzun vadede yatırımcılarına çok büyük miktarlarda para kaybı yaşatması absürt olaylar olmadığı sürece mümkün görünmüyor.

Bitcoin fiyatındaki değişimler son dönemde olumsuz olsa da piyasada hala güvenen ve Bitcoin’e destek veren yatırımcıların sayısı destek vermeyenlere oranla kat be kat çok daha fazla durumda ve bu yatırımcılar sayesinde piyasa bugün ayakta durabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu