Bitcoin

Bitcoin İçin Yıl Sonu Beklentilerinin Büyük Kısmı Doğru Çıkmayacak!

Bitcoin ile ilgili yıl sonu tahminleri başarılı olamadı.

2017 yılından hemen sonra kripto para birimi Bitcoin ile ilgili tahminlerin büyük bir kısmı başarılı olamadı. Yatırımcılar 2018 yılında rekor beklemişlerdi ancak 2018 yılında rekor kırılamayınca beklentiler 2019 yılına yönelik olmuştu.

2019 yılında ise yine kripto para birimi analistleri ve uzmanlar tarafından ortaya atılan tahminler çok fazlaydı ve 1 milyon dolarlı rakamlar havalarda uçuşuyordu. Bitcoin’de beklenen uzun vadeli kazanç 1 yıl içerisinde hep değişti ancak yılın son günlerine çok az bir zaman kala aslında kripto para yatırımcıları 1 milyon dolar, 100 bin dolar, 20 bin dolar ve 10 bin dolar gibi seviyelerin en azından 2019 için son günlerinde hayal bir rakam tahmini olduğunun farkındalar.

Bitcoin fiyatında istenen ve hedeflenen rakamlar çok yüksek olsa da 2019 yılında bir kez daha kripto para birimi yatırımcılarının hayallerinin yıkıldığını söylemek mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu