Bitcoin

“Bitcoin Kralı Oldum” Dedi, 25.000 Dolarla Piyasadan Çıkış Yaptı!

Barstool Sports'un kurucusu Dave Portnoy, hatırlayanlar olacaktır, artık o kripto para piyasasında olan yatırımcılardan değil!

Barstool Sports’un kurucusu Dave Portnoy, kripto para birimi piyasasına girdiği kısa süre önce kendisinin 250 bin doları bunun için ayırdığını açıklamış ve 250.000 dolarlık yatırımının kendisine kısa süre içerisinde 98.000 dolar kazandırdığını iddia etmişti. Ancak iddialardan kısa süre sonra bugün Twitter hesabından bir durum güncellemesi paylaşan Portnoy, “Bitcoin bana göre değil, borsayı iyi biliyorum ancak Bitcoin için yeterince zaman ayıramayacağım. 98.000 dolar kazandıktan sonra bugün 25.000 dolar zararla piyasadan çıkıyorum” dedi.

Daha önce 98.000 dolar kazandığında kendisinin gelecek haftalarda milyonlarca dolar kazanacağını iddia eden Portnoy, “Bitcoin kralı olmaya doğru ilerliyorum” benzeri ifadeler ile dikkat çekmişti.

Takipçileri 25.000 dolar zararla piyasayı terkeden ismin aslında tüm çabasının ‘dikkat çekme’ için olabileceği uyarısında bulundular.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu