Bitcoin

Bitcoin Marco’ya Sert Yanıtlar: Bu Tahmin Doğru Değil

Bitcoin Marco isimli kripto para birimi analisti Twitter'dan paylaştığı tahmininde 24 ay içerisinde Bitcoin'in 100.000 dolar olacağını iddia etmişti.

Nexo

Kripto para birimi Bitcoin’de kısa süre içerisinde 100.000 dolar beklentisi olanlar kadar gelecek 2021 yılında 500.000 doları görebilecek olduğunu iddia edenler bile var. Yatırımcılar son yıllarda giderek daha fazla artan bu tahminlerin hangisinin gerçekten doğru olabileceğini düşünürken, bazı yatırımcılar ise bu konuda soru işaretlerine yanıt arıyorlar.

Bitcoin Marco’ya bazı yatırımcılar 24 ay içerisinde 100.000 dolar olacağı yönündeki tahmininin nereden ve nasıl kaynaklandığını sorarken, bazıları ise bu tahminlerin doğru çıkmayacağını ve sadece ‘dikkat çekme’ çabası için yapıldığını dile getirdiler.

Bitcoin’in gelecek 24 ay içerisinde değil, 24 saat içerisinde bile ne olacağı çoğu zaman bilinmesi zor ancak bir o kadar önemli olan gerçek. Henüz bugüne kadar kimse tam doğru tahminlerde bulunamadı.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı