Kripto HaberleriHaberlerBitcoin.org'a Türkiye'den ziyaretler yüzde 42 oranında arttı!

Bitcoin.org’a Türkiye’den ziyaretler yüzde 42 oranında arttı!

Takip et

Türkiye’den Bitcoin.org sitesine giriş yapan kişi sayısında %42 oranında artış yaşandı. Kripto paralara yatırım yapmak ve TL’de yaşanan düşüşü en az zarar ile atlatmak isteyenler banka hesaplarında dolar kuru yatırımı tutmak yerine kripto para yatırımı tutmayı tercih ettiklerini ve kripto para yatırımlarının daha fazla güvenilir olmasından dolayı bu hafta içerisinde yatırımlarını kripto paralardan yana tercih edecek olduklarını açıklamıştı.

Türk yatırımcılar kripto paralar ile ilgili düşüncelerinde yakın zamanda düşüşlerin etkisinden kurtulmak ve olası düşüşlerin kayıplar yaşatmasına önlem almak için yatırımlarını dolar kuru ile artış yaşayan ve başlı başına iyi bir yatırım aracı olarak Bitcoin’i tercih ettiler.

Kripto paralardan yana tercih kulanan Türk yatırımcıların büyük bir kısmı, hem rekor kırılması beklentisi, hem dolar kurunun artışından anında etkilenen ve olumlu yönde yükseliş yaşayan Bitcoin yatırımının tercih edilebilecek en iyi yatırım aracı olduğunu, bu yatırım aracının elde edilebilecek en iyi karlılığı getirebilecek olduğunu düşünmeye başladılar. Bazı yatırımcılar ise kripto paralardan elde edilebilecek olan kazancın dolar kuru kazancından bile daha yüksek olacağını düşünerek dünyada Türk Lirası ve Bitcoin hakkında neler olduğunu görebilmek, son dakika gelişmelerinin ne olduğunu bilebilmek adına resmi Bitcoin sitesi olarak gördükleri Bitcoin.org’a son 10 günde rekor üzerine rekor sayıda giriş talebi gönderdiler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları