Bitcoin

Bitcoin Toplam Piyasa Hacmi 148 Milyar Dolara Geriledi!

Bitcoin fiyatının düşüşleri sonrasında piyasa hacmi 150 milyar dolar altına geriledi.

Nexo

Bitcoin fiyatında 8.200 dolara düşüş sonrasında 10.300 dolar seviyesinin altında seyreden fiyat direkt olarak piyasa hacmini etkiledi. Piyasa hacmi rekor seviyede düşüş yaşarken, yatırımcılar beklemedikleri bir sonuçla karşılaştı. 150 milyar doların altına gerileyen piyasa hacmi nedeniyle bazı yatırımcılar satış planlarını uygulamaya koyulurken, bazıları ise piyasada bekledikleri sonucun bu olduğu ve daha yüksek bir düşüşü tetiklemesinin mümkün olabileceğini düşünüyorlar. Bitcoin fiyatı yükselmeden hemen önce bu tür piyasa hacmi düşüşleri fiyat nedeniyle normal olarak karşılansa da yatırımcılar beklenen bu sonuçlardan çok fazla etkileniyorlar.

Bitcoin piyasa hacminin 150 milyar doların altında 148 milyar dolara gerilemiş olması tepki çekiyor. Beraberinde bazı yatırımcılar fiyatların daha çok düşebileceği endişesini bu dönemde daha çok yaşamaya başlıyorlar. Bitcoin’in piyasa hacmindeki bu düşüşün ne zaman son bulabileceği hakkında soru işaretlerine yanıt aranırken bu konuda soru işaretlerine henüz yanıt bulunmuş değil. Bazı analistler yakın zamanda bu durumun sona ereceğini düşünürken bazıları da tam tersi 100 milyar dolara kadar piyasa hacminin düşebilecek olduğunu düşünüyor.

*Bitcoin piyasa hacmi sürekli değişebilir.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı