Bitcoin

Bitcoin Satışları Artıyor, Alımlar Azalıyor

Bitcoin son dönemde beklenmedik hareketler sergiliyor.

Bitcoin fiyatında son dönemde yaşanan gelişmeler kripto para birimi yatırımcısı bazı kişileri rahatsız ediyor. Yatırımcılar, piyasanın durumuna bakarak üzülüyor ve piyasada durmanın artık mantıksız olabileceğini ve bu dönemde alım yerine satışların kendilerine daha çok getirisinin olacağını düşünüyor.

Bitcoin fiyatındaki ve piyasa hacminde olan değişim kısa sürede 9.000 dolar sınırına kadar dayanmasına sebep oldu. Bitcoin bu kadar kısa sürede düşüş eğilimi 1.000 doların üzerine çıktığı için bazı yatırımcılar için problemler yarattı. Yatırımcıların bir bölümü yükseliş açısından beklentilerin henüz sona ermemesi gerektiği düşüncesinde olsa da birçok kripto para birimi sahibi de yakın zamanda yine yükseliş olabileceğini ve bu seviyeden alım yapanların yine kazanç elde edecek olan yatırımcılar olacağını düşünüyor. Bitcoin fiyatındaki devam eden fiyat hareketliliğinin ne kadar süre boyunca devam edecek olduğu merak konusu olurken, yatırımcıların büyük bir bölümü kripto para pazarında beklentilerinin bu dönemde tutmayacak olduğunu ve düşüşlerin daha büyük oranlarda devam edebilecek olduğunu düşünüyorlar.

Bitcoin alımı düşerken, satışının artıyor olması piyasanın daha büyük oranda düşmesine sebep oluyor. Piyasada yaşanan bu düşüşlerin ne kadar sürecek olduğu ise meçhul.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu