Bitcoin

Artan Bitcoin Satışları Durdurulabilir

Bitcoin satışlarının bu yıl sonunda daha fazla artması beklense de kısa süreli olarak düşüşe sebep olan bu satışların uzun vadeli etkileri de bulunuyor.

Bitcoin balinaları sürekli olarak milyarlarca doları bulan Bitcoin satışları ile gündeme geliyorlar. Kısa ve uzun vadeli olarak bunlar her zaman için yatırımcılara olumsuz yansımasa bile çoğu zaman için olumsuz olarak yansıyor. Kripto para piyasası hacminin düşmesi ve Bitcoin fiyatının bu dönemde 7.200 doların altına kadar gerilemesinin arkasında bu satışlar gösteriliyor.

Bitcoin satışlarının artmasının bu yıl sonunda eğer ki beklenmedik fiyat artışları olur ise büyük oranda durdurulabilecek olduğu ve fiyatların tekrar eski seviyelerine geri dönmesine yardımcı olabileceği iddia edilmekte.

Kesin olarak Bitcoin fiyatında ne kadar düşüş olacağı veya yükseliş olacağını önceden görmek mümkün olmasa da yatırımcılar piyasada eğer ki yükseliş olursa panik ve zararına satışları bırakacaklarını dile getiriyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu