Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Sinyali Verince Bu Kategorideki Altcoinler Daha Hızlı Yükseldi!

Bitcoin Sinyali Verince Bu Kategorideki Altcoinler Daha Hızlı Yükseldi!

Takip et

Dün Bitcoin‘in yeniden 39.000$’ın altına inmesi ayıların iştahını kabartmış ve vadeli işlem fonlama oranı short pozisyonların hızlı bir şekilde yükseldiğini göstermişti.

Bu verinin fiyatla ters korelasyonu yine kendisini gösterdi ve ayıların agresifleşmesiyle, market yapıcı short pozisyonlardaki yatırımcıları üzmek için fiyatı 41.000$’a kadar yükseltti.

Bitcoin’in yeniden 40.000$’ın üzerine çıkması altcoinlerde de hareketlilik yaşanmasına neden oldu.

Bu Kategoriler Ön Planda

Kategorisel olarak baktığımızda Coingecko verilerine göre son 24 saatte en çok yükselenler arasında GameFi, Play to Earn ve Metaverse odaklı projeler ön plana çıkıyor.

Bu kategorilerdeki son 24 saatlik kazançlar ortalama %10 bandında seyrederken piyasa değerine göre en büyük metaverse projelerin son 24 saatteki kazançları şu şekilde;

Axie Infinity (AXS) %6

The Sandbox (SAND) %10

Decentraland (MANA) %6

Enjin Coin (ENJ) %6

Radio Caca (RACA) %5

Bitcoin’de Vadeli İşlem Fonlama Oranındaki Son Durum Şu Şekilde;

1 saatlik periyot veri saati: 16:15

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları