BitcoinHaberlerKripto Para

Bitcoin Tahminleri Tutmayan Şirket Yeni Hedefini Açıkladı!

Guggenheim yöneticisi Scott Minerd Bitcoin tahminini söyledi.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) yaşadığı düşüş sonrası yatırımcılar BTC’nin nasıl bir fiyat hareketi yaşayacağını merakla bekliyor.

BTC’nin fiyatı ile ilgili çok sayıda tahmin gelirken bu konuda pek de başarılı sayılmayan yatırım ve danışmanlık şirketi Guggenheim’ın baş yatırım sorumlusu Scott Minerd, Bitcoin’in daha da düşebileceğini iddia etti.

Davos’taki Dünya Ekonomik Forumu’nda CNBC’ye konuşan Scott Minerd, Bitcoin’in mevcut seviyelerinden 8.000 dolara düşebileceğini tahmin ediyor.

“Bitcoin’in sürekli olarak 30.000 doların altına düştüğü senaryoda BTC yaklaşık %70’lik bir düşüşle 8.000 dolara kadar düşebilir ve bu seviye BTC için nihai diptir.

Bu bağlamda özellikle de FED’in kısıtlayıcı para politikası sebebiyle aşağı yönde gidilebilecek çok daha fazla yol olduğunu düşünüyorum.”

Kripto para tahminlerine devam eden Minerd, çoğu kripto para biriminin çöp olduğunu ancak Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) kalıcı olduğunu söyledi.

Guggenheim’ın Bitcoin Tahminleri!

Daha önce de Bitcoin tahminleri ile adından söz ettiren Guggenheim yöneticisi Scott Minerd, 2020 yılının başlarında 20.000 dolar seviyelerinde bulunan Bitcoin’in 400.000 dolar olması gerektiğini söylemişti.

Bitcoin tahminlerinde genel olarak başarısız olan Guggenheim, Bitcoin 60.000 dolar iken 600.000 dolar tahmini yapmıştı ancak BTC 30.000 dolara düştü.

Yine Guggenheim Bitcoin 30.000 dolar iken 10.000 dolara düşecek dedi ancak BTC 65.000 dolara yükseldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu