coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin tekrar 7.000 doları görebilecek mi?

Bitcoin tekrar 7.000 doları görebilecek mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı bugün beklenmedik şekilde düştü. Bitcoin sahiplerini iki gün önce şaşırtacak şekilde 7.000 dolar seviyesini geçebilen Bitcoin, bugün ise tam tersini yatırımcılara yaşattı. Bugün ve gelecek günlerde 7.500 dolara kadar artış bekleyen birçok yatırımcı henüz daha bu kadar bir artış olmasa bile 7.000 dolarda durmasının en etkili sonucun alınması ve kripto paralar ile ilgili algının daha olumlu yöne gitmesinde başarılı olabilecek olduğunu ifade ederken, bugün 6.800 dolara gerilemesinin etkilerinin çok ciddi olabilecek olduğu ortaya çıktı.

Yatırımcılar, kripto para fiyatlarının bu kadar fazla dengesiz olmasının ve bir anda 200 dolar civarında düşüş olmasının tekrar eski beklentisiz günlere geri dönülecek olduğunu doğrulayan detaylar olduğunu ifade etmeye başladılar.

Yatırımcılara göre bu yıl içerisinde Bitcoin‘in yıl sonunda iyi bir rekor kırması için en az 9.000 dolar seviyesini aşması ve bir süre bu seviyede kaldıktan sonra 2-3 bin dolar artışlar ile kendisini desteklemesi gerekiyor. Bunun için de yatırımcıların sadık olması ve Bitcoin konusunda milyarder spekülatörlerin fiyat artışını istiyor olmalarının gerektiğine değiniliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları