BitcoinHaberler

Bitcoin Ucuz Mu? Kurumsallar: “Değerlendirmemize göre Bitcoin (BTC) Şu Anda 400.000$ olmalı”

270 milyar dolarlık varlık yöneticisi, Bitcoin için şu anda ucuz dedi.

Bitcoin 2020 yılına damgası vururken, rekorlar sırasıyla geçiliyor. Bir Bitcoin klasiği olarak, ana akım medya rekorlar sonrası yine Bitcoin’e yönelmiş durumda. Yerel ve uluslararası alanda birçok haber kanalı Bitcoin ile ilgili haber yapmaya ve haber bültenlerinde geniş yer vermeye tekrardan başladı.

Yakın zamanda Bitcoin’e yaptığı yatırımlarla haberlerde sık sık paylaştığımız, 270 milyar dolar değerinde varlığı yöneten Guggenheim Partners’ın yatırım sorumlusu Scott Minerd, Bloomberg TV’de Bitcoin ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Minerd, şirket olarak yaptıkları temel değerlendirmelerde, Bitcoin’nin şuanda 400.000$ değerinde olması gerektiğini tespit ettiklerini açıkladı. Minerd’ın bu tezinin temelini, Bitcoin’in arzının gittikçe azalması ve birçok yönden altına benzer özellikler sergilemesi oluşturuyor.

İlgili Haber
Wall Street'den Bitcoin'e Akıl Almaz Yatırım!

Bitcoin rallisine eşlik eden kurumsal firmaların Bitcoin’den beklentileri hayli yüksek görünüyor. Birçok veri ve analize dayanarak, yatırımlarını şekillendiren kurumsal firmaların Bitcoin’e olan ilgileri hız kesmeden devam edecek gibi duruyor. Bugünlerde yaşadığımız 23.000$’lık rallinin fitilini ateşleyen kurumsal yatırımcıların, Bitcoin’deki beklentileri, Bitcoin yatırımcısının da yüzünü güldürmeye devam edecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu