BitcoinHaberler

Bitcoin ve Altcoinlerde İçeride Kaldıysanız Bu Seviyelere Dikkat!

Bitcoin yatırımcılara çıkış fırsatı sunacak mı?

Bitcoin‘in 69.000$’da başlattığı düşüş trendi hala devam ediyor.

BTC zirvesinden %40 oranında geri çekilirken altcoinleri kan gölüne çevirdi. Pek çok altcoin zirvesinin %70-80 altında işlem görmeye devam ederken yatırımcıların tedirginliği giderek artıyor.

Stop olamayan ve büyük düzeltmelerde değil, zirvelere yakın bölgelerde alan yatırımcılar ortalama %50 zararla içeride beklemeye devam ediyor.

Terste kalarak bir şeyin sürekli yükselmeyeceğini ve ideal noktalardan girip kar almanız gerektiğini öğrendiniz. Şimdi sıra bir şeyin sürekli düşmeyeceğini anlamaya geldi (SLP istisna tabi).

Bitcoin 69.000$’dan itibaren soluksuz bir şekilde düşüyor. Bir noktada bu düşüşün düzeltmesi gelecek ve market yukarı yönlü hamle yapacaktır.

Bitcoin’de kısa vadede yeni bir zirve görüleceğine dair beklentisi olmayan altcoin yatırımcıları bu düşüşün düzeltmesini kendileri için köprüden önce son çıkış olarak değerlendirebilirler.

Bitcoin’in önceki hareketlerine baktığımızda düşüşlerden sonra “ölü kedi sıçramalarında” fibonacci 0.618 bölgesinin iyi bir çıkış seviyesi olduğunu görüyoruz.

Şayet şu anda bulunduğumuz bölge dip bölgesi olacaksa, son düşüşün 0.618 düzeltme seviyesi 58.000$ ile 63.000$ aralığına denk geliyor.

Bitcoin bu düşüşün düzeltmesini yaparak bu seviyelere çıkarsa, pek çok altcoinde güzel yükselişler görebiliriz.

İçeride kalan yatırımcılar bu yükselişleri bir çıkış fırsatı olarak değerlendirip, yeniden pozisyonlanmak için fırsatları bekleyebilirler.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

İlgili Haber
Bu Verilere Göre Bitcoin'de Bir Dip Daha Görebiliriz!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu