BitcoinEthereum

Bitcoin Ve Ethereum Kararsızlığı Yok Olmaya Başladı

Bitcoin ve Ethereum arasında kararsız kalanların sayısında son dönemde azalma var.

Nexo

Bitcoin ve Ethereum arasında hangi kripto para birimine yatırım yapacak olduğunu düşünenlerin oranında eskiye göre büyük oranda düşüş oldu. Bitcoin fiyatındaki ve Ethereum fiyatındaki değişimler sonucunda kripto para birimlerinin arasında kararsızlık yaşayanlar Bitcoin fiyatının Ethereum fiyatını domine ettiğini ve bu sebeple Bitcoin almanın daha yararlı olabileceğini düşünmeye başladı.

Bitcoin ve Ethereum fiyatı arasındaki devam eden piyasa hacmi sürecinde de şanslı olan taraf her zaman olmasa da domine etme konusunda piyasanın en büyük kripto parası olduğu için Bitcoin satın alanların sayısı geçmişe göre daha fazla artıyor.

Piyasa hacmi ve pazar payı bakımından Bitcoin Ethereum’a göre daha fazla tercih edilir durumda olsa bile son dönemde Ethereum tercih edenlerin sayısı çok düşük seviyelerde değil.

Bitcoin ve altcoin arasında kararsız kalanların son dönemde Bitcoin’den yana tercihte bulunuyor olması %66 oranlarını bulan pazar payının etkisinden de kaynaklı. Zira bazı kripto para birimi yatırımcıları fiyatın giderek daha fazla artabilecek olduğunu düşünüyor ve Bitcoin’e yatırım yapmaya devam ediyorlar.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı