bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Ve Ethereum Kararsızlığı Yok Olmaya Başladı

Bitcoin Ve Ethereum Kararsızlığı Yok Olmaya Başladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve Ethereum arasında hangi kripto para birimine yatırım yapacak olduğunu düşünenlerin oranında eskiye göre büyük oranda düşüş oldu. Bitcoin fiyatındaki ve Ethereum fiyatındaki değişimler sonucunda kripto para birimlerinin arasında kararsızlık yaşayanlar Bitcoin fiyatının Ethereum fiyatını domine ettiğini ve bu sebeple Bitcoin almanın daha yararlı olabileceğini düşünmeye başladı.

Bitcoin ve Ethereum fiyatı arasındaki devam eden piyasa hacmi sürecinde de şanslı olan taraf her zaman olmasa da domine etme konusunda piyasanın en büyük kripto parası olduğu için Bitcoin satın alanların sayısı geçmişe göre daha fazla artıyor.

Piyasa hacmi ve pazar payı bakımından Bitcoin Ethereum’a göre daha fazla tercih edilir durumda olsa bile son dönemde Ethereum tercih edenlerin sayısı çok düşük seviyelerde değil.

Bitcoin ve altcoin arasında kararsız kalanların son dönemde Bitcoin’den yana tercihte bulunuyor olması %66 oranlarını bulan pazar payının etkisinden de kaynaklı. Zira bazı kripto para birimi yatırımcıları fiyatın giderek daha fazla artabilecek olduğunu düşünüyor ve Bitcoin’e yatırım yapmaya devam ediyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları