BitcoinHaberlerBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Bitcoin ve Kripto Para Şirketi Bakkt New York Borsasında Listeleniyor!

Kripto para şirketleri finansal sisteme daha fazla adapte oluyor.

Geçtiğimiz günlerde Google Pay ile işbirliği yaptığını duyuran kripto para platformu Bakkt, 18 Ekim Pazartesi’den itibaren New York Menkul Kıymetler Borsası’nda listeleneceğini duyurdu.

Bakkt’ın Chicago merkezli bir satın alma şirketi olan VPC Impact Acquisition Holdings ile birleşmesinin tamamladığı da paylaşıldı.

Halka açılma niyetlerini ocak ayında dile getiren Bakkt’ın adi hisse senetleri “BKKT” ismiyle varantları ise “BKKT WS” borsa sembolleri altında NYSE’de işlem görecek.

Baktt CEO’su Gavin Michael konu ile ilgili açıklamasında, VPC Holding ile ortaklığın tüketicilerin dijital varlıklarından gerçek zamanlı ve güvenilir bir şekilde yararlanmalarını sağlamak için Bakkt’ın dijital varlık pazarındaki güçlü konumunun bir kanıtı olduğunu söyledi.

CEO, birleşmenin Bakkt’ın sürekli inovasyonunu destekleyecek gerekli sermayeyi sağladığını belirterek,

“Platformumuzun faaliyet yürüttüğü dijital varlık pazarını yeniden tanımlamaya devam etmesini bekliyor ve halka açık bir şirket olarak yenilikçi çalışmalarımızı ve büyümemizi hızlandırma fırsatından heyecan duyuyoruz.

Daha geniş bir ekosistem oluşturmaya, bugün sunduğumuz ve temsil ettiğimiz dijital varlıkları genişletmeye ve Choice Hotels, Wyndham Rewards, Google, Finastra ile Starbucks gibi sektörlerinin lider şirketleriyle ortaklık kurarak ivme kazanmaya odaklanmayı sürdürüyoruz.”

Mart ayında kullanıcıların kripto para birimleri aracılığıyla alışveriş yapmalarını sağlayan bir ödeme uygulaması başlatan Bakkt’a bu ortaklığı yaklaşık 448 milyon $ brüt gelir sağladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu