Kripto HaberleriAnalizBitcoin vs Ethereum, Hangisini Tercih Etmeliyim?

Bitcoin vs Ethereum, Hangisini Tercih Etmeliyim?

Takip et

Kripto para piyasasının en güçlü ve en fazla talep gören kripto paraları konumunda olan ve sürekli olarak genişlemeye devam eden Bitcoin ve Ethereum yatırımcıların ilk gözdelerinden ikisi. Kripto para sahibi olmak isteyen ve kripto para sahibi olmak istemesinin yanında yatırımlarını en iyi şekilde en fazla kar getirecek şekilde değerlendirmek isteyenlerin asıl tercihleri genellikle Bitcoin oluyor.

Ethereum ne kadar Asyalılar tarafından benimsenmiş 2. kripto para olsa dahi diğer birçok kripto para biriminde olduğu üzere tam anlamı ile ilgi gördüğünü söylemek Bitcoin karşısında tamamen saçmalık olacaktır.

Yatırımcının Tercihi: BTC

BTC’yi tercih eden tüm dünya %40 oranından daha fazla talep gören tek kripto para olarak Bitcoin’i görüyor. Durum bu şekilde olunca yatırımcılarında asıl ilk tercihleri arasında hep Bitcoin bulunurken, ikinci tercihleri arasında Ethereum bulunuyor.

* Ethereum ve Bitcoin arasında genellikle bir fark olmamasına rağmen ilk baştan bu yana Bitcoin daha fazla tercih edilir konumda olduğundan dolayı yatırım yapan kişilerin tercihleri bu yönde devam etmiş ve en fazla kazandıran kripto para olarak Bitcoin ön plana çıkmıştı..

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları