Bitcoin

Bitcoin Yatırımcıları 2019’u İyi Geçireceklerini Bekliyor

Bitcoin yatırımcıları 2019 tahminlerinde yükselişleri bekliyor.

Bitcoin’e sahip olan yatırımcıların 2019 yılı tahminleri iyimser. Milyonlarca Bitcoin sahibinin kripto para borsalarındaki hesaplarında duran binlerce liralık yatırımlarını 2019’da katlanarak geri alacakları beklentileri düşüşler olmasına ve piyasa hacminde kayıplar görülmüş, görülmeye devam ediyor olmasına rağmen iyimser davranmalarını bozamıyor. Bitcoin Cash hard forku, Ethereum hard forku ve kripto paralara sahip olan büyüklerin kötü amaçlı işlemlerinin bile piyasayı bozamayacak ve kalıcı etki yaratamayacak olduğunu düşünen Bitcoin yatırımcıları, 2019’un iyi geçecek olması ile birlikte daha fazla insana imkan sunacak olduğunu düşünüyor.

Bitcoin kötü de geçebilir

Bitcoin 2019 yılında iyimser tahminlerde bile rekor kıramayacak olduğu iddialarına maruz kalabilirken, 2019 yılının sonuna kadar piyasada büyük beklentiler içerisine de girilmemesi öneriliyor. Bitcoin Cash’in fiyatındaki değer kaybı ve kazançlarının Bitcoin’i etkilemezken, Bitcoin fiyatının ise tüm piyasayı etkiliyor olması tüm meraklı gözlerin piyasada Bitcoin üzerinde olmasının asıl nedeni. Yatırımcıların bir kısmının iyimser, bir kısmının kötümser olması ise piyasada denge kuran hamlelerden en basiti ve en etkililerinden birisi olduğu çok aşikar.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box