bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Yine 10.000 Doların Altına Düştü!

Bitcoin Yine 10.000 Doların Altına Düştü!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatında son birkaç gündür devam eden fiyat değişimlerinin sonucu 10.000 dolar seviyesinin altına düşüş oldu. Yatırımcılar, kripto para pazarında yaşanan bu sürecin ne zaman 10.000 dolar seviyesinin peşini bırakmayı düşündüğünü merak etmeye başlarken, 10.000 doların üzerine çıkışın ne zaman olacağını merak ediyorlar.

Bitcoin fiyatı bugün tekrar düşerken, bazı kripto para birimi yatırımcıları 10.500 dolara kadar alım yapmanın zor göründüğünü ve 10.500 doların kısa vadede kendileri için bir takım panik satışların artması sonucunda daha geç olabileceğini ve 10.500 dolara çıkana kadar fiyatın 9.400 dolara kada düşebilecek olduğunu bile düşünüyorlar.

Bitcoin’i yükseltecek olan faktörlerden birisi olarak kripto para birimi yatırımcılarının yeni yatırımlar yapması, balinalar tarafından piyasanın desteklenmesi gerekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları