Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'e Yeni Yatırım Yapanlar Hayal Kırıklığı Yaşıyor

Bitcoin’e Yeni Yatırım Yapanlar Hayal Kırıklığı Yaşıyor

Takip et

Bitcoin yeni yatırımcılarına büyük bir hayal kırıklığı yaşatarak oluşturduğu tüm güveni kaybetmeye doğru ilerliyor. Yatırımcılar bir süredir 14.000 dolar seviyesine ilerleyen Bitcoin fiyatının daha fazla değer kazanacak olduğunu ve daha fazla insanın kripto para birimini satın alacak olduğunu düşünürken, gece saatlerinde yaşanan düşüşler piyasada rekor seviyede bir düşüşün ardından bu seviyeden yatırım yapan yatırımcıları kızdırdı. Kripto para birimi sahibi olan yatırımcılar bir süredir devam eden bu tartışmaların arasında sıkıştı da sıkıştı.

Kripto para analistleri bu dönemde yaşanan bu düşüşlerin daha çok devam edebilecek olduğu konusunda açıklamalar yapmaya çalışsa da net olarak bunları ifade eden analist henüz yok.

Kripto para biriminin bir anda değişen bu değeri sonucunda binlerce dolarlık yatırımlarının binlerce dolar değer kaybettiğinden yakınan yatırımcılar ise bu olayların devamında daha fazla sorun olabilecek olduğunu ve piyasada güven sorunlarının boy gösterebileceğini ifade etti. Bitcoin 14.000 dolara giden fiyatının ardından bugün 11.800 dolar seviyelerine yakın bir seviyede aktif olarak el değiştiriyor ve yakın zamanda daha fazla düşüş olabileceği sinyalleri gelmeye devam edecek gibi görünüyor. Ancak eski dönem yatırımcıları bu düşünün normal olduğunu ve fiyatını yükseleceğini ifade ediyor. Panik ortamı sadece piyasayla yeni tanışan yatırımcılar arasında mevcut.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları