Bitcoin

Bitcoin Hala Yükselebilir, Yatırımcılar Pozitif!

Bitcoin bugün düşüş eğilimine devam ederken, kripto para birimi sahibi yatırımcılar ise hala pozitif düşünüyorlar.

Bitcoin fiyatı yükselmeye başladı ve görünen o ki kısa sürede daha fazla değer kazanması mümkün. Kısa vadeli olarak beklentiler daha büyük bir yükselişten yana olmasına rağmen yatırımcılar istediklerini bulmakta biraz zorlanıyorlar ve fiyatın 8.500 dolar altında olması birçok yatırımcıyı üzüyor. Bitcoin’i yükseltecek olan en önemli sebeplerden bir tanesi olan güven ilişkisinin bu dönemde ortadan tamamen kaybolması, bunun ise ciddi bir düşüş sorunlarına sebep olduğu ifade ediliyor.

Kripto para pazarında yaşanan değişimler bu dönemde düşüş yönünde eğilim gösteriyor olsa da yatırımcıların piyasaya dair beklentileri hala çok iyi düzeyde. Bazı yatırımcı gruplarının satış yapmaya devam ettiği bilinse de yatırımcıların bir bölümü de bu fiyat seviyesinden alım yapmaya devam ediyorlar.

Bitcoin yükselebilir

Bitcoin güncel fiyatı yükselmeye devam edebilir ve bu fiyat seviyesinde yükselme imkanı hala çok büyük bir ihtimal olarak gözlemlenmekte.

Kısa vadeli yine büyük fiyat değişimleri görülebilecek olsa bile uzun vadede Bitcoin pozisyon beklentisi stabil seyrediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu