blank
BitcoinHaberlerKripto Para

Bitcoin Yükselmeye Başladı

Bitcoin fiyatı uzun bir aradan sonra tekrar yükselmeye başladı. Kripto para piyasasının dün ve bugün yaşadığı olumsuz duruma rağmen bir anda başlayan yükseliş sonucunda kısa bir sürede Bitcoin ortalama %4.7 oranında değer kazandı. Yatırımların azalması, olumsuz açıklamaların tavan yapması sonucunda kripto paralar ile ilgili olarak bir süredir ciddi merak hakimdi ve son durumun ne olacak olduğu merak ediliyordu.

Kripto para piyasası hacminde 277 milyar dolar seviyesine kadar gerileme yaşanmış ve yaşanan bu gerileme sonucunda Bitcoin yatırımcıları yatırımlarını korku ve endişe etkenlerinden ötürü geri çekmişti.

Bitcoin 6.750 Dolar

Bitcoin akşam saatlerine doğru 6.750 dolar seviyesine yükseldi. Bu seviyenin yatırımcılar için hala daha çok düşük bir seviye olduğu belirtilirken, yatırımcıların beklenti seviyesinin 14.000 dolar seviyesi olduğu, 14.000 dolar seviyesine gelmesi durumunda yatırımcıların sayısında ve yatırım oranlarında ciddi artış olacak. Bu artışların yaşanması için Bitcoin bir süre daha zorlu aşamalardan geçecek olduğunu gösterirken, sabit ve kalıcı olmayan kripto para piyasasında her an bir şeyler olabilecek olduğunu düşünerek hareket etmek gerek.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Başa dön tuşu