Kripto HaberleriAnalizBitcoin'de 5. Dalgayı Bekleyen Analist BTC İçin Takip Edeceği Yol Haritasını Açıkladı!

Bitcoin’de 5. Dalgayı Bekleyen Analist BTC İçin Takip Edeceği Yol Haritasını Açıkladı!

Ünlü analist Bitcoin yol haritasını açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

25.000 dolar seviyesinin üzerine iğne atan ve tekrardan bir miktar düşüş yaşayan Bitcoin‘de yatırımcılar daha fazla yükseliş bekliyor.

Bu bağlamda Bitcoin’de ayıların ümidinin tükenmek üzere olduğunu söyleyen popüler kripto para analisti Smart Contracter, BTC’de Elliott Wave teorisini uyguluyor.

Analist, Elliott Wave teorisine göre Bitcoin’in halihazırda bu yılın başlarında başlayan beş dalgalı bir yükseliş modelinde son dalgayı oluşturduğunu belirtti.

BTC’de beşinci dalganın iyi durumda olduğunu söyleyen analist, beşinci dalganın Bitcoin’i 26.000 doların üzerine çıkaracağını savundu.

Ancak gerçek boğa için bir düşüşe ihtiyaç olduğunu düşünen Smart Contracter, bu düşüşün BTC’yi 19.000 dolar seviyelerine getireceğini ifade etti.

Analist ayrıca düşüşün aniden olmayacağını iki ay gibi bir sürece yayılacağını da ekledi.

“Bitcoin’de günlük 5. dalga şu anda iyi durumda.

Beşinci dalga 25.200 dolarlık zirveyi çıkarmak ve son kalan ayıları yok etmek için Bitcoin’in 26.000 -26.500 dolar civarına çıkmasını sağlayacak.

Bu yükseliş herkeste yükseliş hissiyatının yükselmesine neden olacak.

Ancak gerçek 2023 boğa koşusu başlamadan önce Bitcoin 19.000 dolara düşecek. Bu düşüş 2 aydan fazla sürecek ve yavaş olacak.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları