Bitcoin

Bitcoin’de Anlık Yükseliş: 400 Dolar Yükseldi

Bitcoin sabahtan itibaren değer kaybına maruz kalırken balinaların desteği ile 353 dolar değer kazandı.

Ortalama 400 dolar değer kazanan Bitcoin beklenenden daha iyi kazanç yarattı. Bitcoin’de 400 dolarlık fiyat artışı çok sayıda kripto para yatırımcısı için olumlu olurken, bazı yatırımcılar ise fiyatın 400 dolar yükselmesinin sadece balinalar için ”bir av tuzağı” olduğunu açıkladı. Balinaların kripto para pazarına yatırım yaptırıp kendilerinin tekrar geri çekilecek olduklarını iddia edenlerin sayısında büyük bir artış olurken, bazı analistler ise bizim de çok zamandır dediğimiz gibi 6450 doların Bitcoin için dip fiyat olduğunu ifade ediyor.

Bitcoin eğer kısa vadede değer kazanmaya devam eder ise bunun ardında büyük bir düşüş olup olmayacağı yine merak konusu. Eğer kripto para pazarında değer kayıpları azalır ve yeniden yükseliş olursa bu seviyenin gerçekten dip seviye olduğunu söylemek tamamen mümkün olabilir.

Ancak son aylardaki en düşük seviye 6450 dolar seviyesi olarak belirlenirken BTC’nin bu seviyenin altına düşmemesi olumlu olarak görüldü.

Ancak tam tersi bir durumda ise fiyat 5800 dolar seviyelerine kadar bir gerileme yaşayabilir. Yatırımcılar en dikkat etmesi gereken seviyelerden birisi 6450 dolar seviyesi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu