BitcoinHaberler

Bitcoin’de (BTC) Kemerleri Bağlayın, Joe Biden “Trilyonlarca Dolar Dağıtacağız”

Biden'dan beklenen açıklama geldi.

Kulislerde Biden yönetiminin 2000$’lık destek çeklerini dağıtacağının konuşulduğunu paylaşmıştık.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC), Altın ve Kripto Paraları Hareketlendirecek Haber Joe Biden'dan Geldi!

Resmi açıklama Biden’dan geldi. Küresel piyasalar ABD’den gelecek teşvik paketi haberlerine odaklanmıştı. Biden, 2000 dolarlık çekleri de içerecek paketin büyüklüğünün trilyonlarca dolar olacağını ve 20 Ocak’ta yapılacak görev tesliminden önce perşembe günü tüm detaylarının açıklanacağını duyurdu.

Biden geçtiğimiz aylarda Trump tarafından imzalanan 900 milyar dolarlık paketin yetersiz olduğunu vurgulamıştı. Ekim ayında demokratların paket teklifi 2.4 trilyon dolar olarak açıklanmıştı. Biden’ın bu rakama yakın bir paket açıklaması bekleniyor. Bu da Trump’ın açıkladığı paketin yaklaşık 3 katı demek oluyor.

Trump’ın açıkladığı paket sonrası Bitcoin rekorlara doymadı. Bunda hem kripto paralara sıcak para girişinin artması, hem de bu teşvikler nedeniyle sarsılan ABD ekonomisinden kaçış etkili oldu.

Dağıtılacak trilyonlarca doların daha önce olduğu gibi arzı sınırlı varlıklara yarayacağını düşünen uzmanlar, ABD ekonomisinin gireceği türbülanstan kaçmak isteyecek kurumsal yatırımcıların daha fazla Bitcoin’e yöneleceğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
8 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Futur

Şimdi tavuk yemindeki talebin yüksek arzın düşük olmasından canı sıkılan tavuklar yem yememeye karar veriyorlar, bu da yımırtanın zaten yüksek talebi olan piyasadaki değerini arttırıyor. Yımırta piyasasının %46.86 sına sahip olan Amerika bu yımırtaların kırılmaması için Pitkoine yöneliyor, bu naapıyor altın ve doların düşmesine sebep oluyor. Düşen dolara hücum eden çiftçinin elinde tavuk yemi alacak parası kalmıyor. Buna canı sıkılan tavuklar çiftçiye dalıyor ve nooluyor çiftçi tavukların hepsini kesiyor, ahanda yımırta piyasası çöküyor eggcoin çakılıyor. Bütün yük coin madencilerinin sırtına biniyor. Bu kadar basit…..

Anonim

What abi

Anonim

dolar çüktü insanlar gerçek para birimi olan altın a yöneldı ve amerika bu olaydan rahatsız buna karşı bitkoin denen sanal para birimi çıkartı bunuda faiş fiyata çıkartıp insanları kandırıp altınlarını almak bunuda yemezler bankalar mahseninde fiziki altın tutan amerika halkada karşılığı olmayan kağıt üzerinde altın satıyor bu resmen bir soygun bitkoyun bir dünya halkının birikimini sıfırlama soygunun adıdır

Mumin

Bitcoin ne demek bkr arastir. Amerikayla btc ‘nin ne alakasi var? Sacma sapan tespitlerde ustumuze yok.

Crypto

Ya sen ne cahil adamsın dolar endeksi düşüp dolar değer kaybettikçe kripto paralar ve diğer yatırım araçları dolar bazında değerlenir bunu da akıl edebilirsin herhalde kaldı ki bitcoinlerin yarısından fazlası abdlilerin elinde btc ye giren çoğu kurumsal abd kökenli

Sadi

Aferin buravuuu süper bir yorum. Hangi imam-hatip’de okudun??
Yoksa bu kadar kafan çalışmadı yoksaa.
Allahım yarapbim sen bunlara akıl fikir ver ne olur .Berrat Albayrak geldi aklimada

Ayhan

Adama cevabın varsa konuş yoksa sus sadi cahilleşme

berk çınar

aynen tam bir zırtapoz kör cahill gibi konuşmuşun


Başa dön tuşu