AnalizBitcoinHaberler

Bitcoin’de Gözler Haftalık Kapanışta! Düşüş Devam Edecek Mi?

Bitcoin'de ayıların gücü tükendi mi?

Günlük paritede önemli hareketli ortalamalarının altında hareket eden Bitcoin, 50.000$’ın üzerinde kalıcı olmakta zorlanıyor.

Bugün yeniden 49.000$’ın altına sarkan Bitcoin’de gözler haftalık kapanışa çevrildi.

Daha önce Haftalık Ma20 (52312$) ile haftalık MA50 (47367$) arasında olduğumuzu aktarmıştık. Bu aralıktaki yatay harekelerin devam ettiğini gözlemliyoruz.

Bitcoin ve Altcoinlerde boğanın devam etmesi için BTC’de haftalık ma20 üzerinde kalıcı olduğumuzu görmeliyiz.

Bu seviye altında kalmaya devam ettiğimiz sürece, marketteki sıkıcı atmosfer devam edebilir.

Önceki döngülerde ve 2021 rallisinde boğa piyasası devam ederken yaşanan geri çekilmelerde, haftalık ma50’nin önemli bir destek bölgesi ve iyi bir alım fırsatı olduğunu gözlemliyoruz.

Bitcoin’de henüz gerçek zirvenin görülmediğine inananlar için iyi bir alım bölgesinde olabiliriz.

28.800$’dan gelen yükselişin Fib seviyelerine baktığımızda, fib 0.5 seviyesinde olduğumuzu gözlemliyoruz. 48900$’ altı kapanışlar bizi 44.000$’a götürebilir. 48900$ üstünde kaldığımız sürece, ilk direnç seviyelerimiz 52300$ ve 53650$ seviyeleri olacaktır.

Bitcoin’deki geri çekilmenin yaklaşık 4 haftadır devam ettiğini görüyoruz. Hafta içerisinde dalgalanmalar olsa da, önümüzdeki haftalık kapanışın yeşil olduğunu görmek bizi şaşırtmayacaktır.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu