binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin'de Halving Sonrası Ralli Öne Mi Çekildi? JP Morgan'dan Yeni BTC Açıklaması!

Bitcoin’de Halving Sonrası Ralli Öne Mi Çekildi? JP Morgan’dan Yeni BTC Açıklaması!

JP Morgan analistlerinden yeni Bitcoin değerlendirmesi geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son günlerde konuşulan konular arasında şüphesiz Bitcoin ve altcoinlerde yaşanan düşüşler ve merakla beklenen yarılanma olayı ilk sırada yer alıyor.

Bu noktada yatırımcılar yükselişin devam etmesini beklerken, JP Morgan analistleri Bitcoin’in şimdiye kadar gösterdiği üstün performansının halving sonrası yaşanan tipik rallinin bir kısmının öne çekildiği anlamına gelebileceğini söyledi.

JP Morgan analistleri Reginald Smith ve Charles Pearce tarafından kaleme alınan raporda Bitcoin’in halving öncesinde üstün bir performans gösterdiğine işaret etti.

“Bitcoin yılbaşından bu yana %43, son altı ayda ise %130 oranında değer kazandı. Bu da BTC’de halving sonrası yaşanan tipik rallinin öne çekildiği anlamına geliyor.”

“Bitcoin Yatırımcılar İçin Cazip Giriş noktası Sunuyor!”

JPMorgan analistleri ayrıca BTC yarılanması öncesinde madencilik stoklarının düştüğünü belirtti ve stoklardaki bu zayıflığın yatırımcılar için cazip bir giriş noktası sunduğunu söyledi.

Bu noktada Bitcoin madencilik şirketleri Riot Platformları (RIOT) ve Iris Energy’de (IREN) yükselişe geçtiklerini belirten analistler şunları söyledi:

“Bitcoin yarılanmasının ufukta görünmesiyle birlikte, hem Bitcoin hem de madencilik hisselerinde volatilitenin ve ticaret hacminin artmasını bekliyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail