AnalizBitcoinHaberler

Bitcoin’de Hızlı Yükseliş

Bir çok kişi yaşanan Binance olayından sonra Bitcoin fiyatının tekrar 5900 dolar seviyelerine gerilecek olduğunu düşünse de, Binance ekibinin yaptığı açıklama piyasa tarafından olumlu karşılandı ve fiyat yükselmeye başladı.

Bitcoin fiyatı bugün itibari ile 13 günün en yüksek seviyesi olan 6784 dolara kadar yükseliş gösterdi. Saat 16.00 civarlarında 6500 dolar seviyelerinden 5 dakika gibi kısa bir sürede 6784 dolara kadar tırmandı.

Bu yükselişten sonra ciddi bir düzeltme gelmedi ve Bitcoin şuanda 6660 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

2018 yılının büyük bir çoğunluğu ayı sezonu olarak geçti ve yatırımcıların yüzü gülmedi. Ancak geçtiğimiz günlerde paylaştığımız haberde de belirttildiği gibi artık boğa sezonunun kapıları açılmış olabilir.

Yükseliş trendi sadece Bitcoin ile sınırlı kalmadı. Hacme göre en yüksek 10 coin listesine bakıldığında başı %5.64 ve %4.65’lik artışlar ile NEO ve IOTA çekti. Bu coinlerin yanı sıra piyasada artı yönlü bir durum hakim.

Son 1 haftalık yükselişlere bakıldığında 4 günde 25 milyar dolarlık bir hacim artışı dikkatlerden kaçmıyor. Şuanda Coinmarketcap verilerine bakıldığında tüm piyasada 275 milyar dolarlık bir piyasa hacmi var.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu