Bitcoin

Bitcoin’de Sert Düşüşü Bilen Analistten Yeni Uyarı!

Dave the Wave yine sahnede!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 65.000 doları zorladığı anlarda herkes 100.000 doların gelmesini beklerken ünlü bir kripto para analisti Dave The Wave bunun tam tersine düşüş tahmininde bulunmuş ve haklı çıkmıştı.

Analist, BTC’nin tam da 64.000 dolardan döneceğini vurgulayarak çok isabetli bir tahminde bulundu ve BTC bunun devamında 28.000 dolara kadar geriledi.

Dave The Wave Uyardı: Ya Tamam Ya Devam

74.000 takipçili ünlü analist Dave the Wave, lider kripto para birimi Bitcoin’in şu anda kırılma noktasında olduğunu ve buradan rekor kıracağını ya da dibi göreceğini belirtti.

Analistin grafiğine göre Bitcoin şu an yükselen takoz formasyonunda ve büyük bir kanal içerisinde yer alıyor.

Bitcoin’in bu durumda kırılma yaşayamazsa 30.000 dolara yeniden düşebileceğini ortaya koyan analist, kırılmanın olması için ise 51.000 doların üzerine çıkılması gerektiğini belirtti.

Analist, Bitcoin’in genellikle uzun vadeli değişimleri gösteren Gaussian kanalları indikatörüne göre yükseliş trendinde olduğunu belirtti. Stratejist, BTC’nin daha önceki haftalarda bu kanallardan birisini test ettiğinde ve bu seferki test ile kırılım yaşanabileceğini de belirtti.

Analiste göre BTC’nin bunun devamındaki hedefleri ise 80.000 dolar ila 200.000 dolar arasında değişiyor.

Tabii ki bunun çok uzun vadeli analizler için geçerli olduğu unutulmamalı. Ünlü analist PlanB’nin tahmini de Bitcoin için uzun vadede 250.000 dolar olarak biliniyor.

PlanB bunu 2022 yılına kadar gerçekleşecek bir hedef olarak ortaya koydu.

Image

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu