BitcoinHaberler

“Bitcoin’de Volatilite Azaldı! Yatırımcılar Altcoinlere Yöneliyor!”

Kurumsal yatırımcıların Bitcoin ilgisi artmaya devam ediyor.

Bitcoin tahminleri ile adından sıkça söz ettiren Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz katıldığı CNBC’nin Squawk Box programında Bitcoin hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Eski Goldman Sachs varlık yöneticisi Mike Novogratz, Bitcoin’de fiyat oynaklığının Ethereum ve diğer altcoinlerden daha düşük olduğunu ve volatilitedeki düşüşün devam edeceğini söyledi.

Volatilitedeki düşüşün kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e olan ilgisinden kaynaklandığını ifade eden CEO, bu trendin devam edeceğini belirtti.

Kurumsal yatırımcıların Bitcoin’den hızlı bir kazanç beklentisi olmadığını ifade eden Novogratz, kısa vadede daha çok para kazanmak isteyen yatırımcıların Ethereum ve oynaklığı daha yüksek altcoinlere yöneldiğini ifade etti.

Bitcoin’in bir değer deposu olduğu ve bir ödeme aracı olarak kullanılamayacağına ilişkin düşüncelerini koruyan ünlü CEO “yatırımcılar ayın kripto parasını aramaya devam edecek.” dedi.

” Visa gibi ödeme sağlayıcılarının çabaları 2021 yılında Bitcoin’e ilişkin benimsenme oranını arttırdı. Sadece Visa, 80 milyon tüccarın kripto para birimi kabul etmesine izin verdi.

Bitcoin’deki volatilitenin kesinlikle aşağıya indiğini düşünüyorum. Kurumsal yatırımcılar geldikçe volatilite azalıyor. Bence bu iyi bir şey. Bence Bitcoin bir alım-satım aracı değil bir değer saklama aracıdır.”

Sık sık Bitcoin ile düşüncelerini paylaşan Mike Novogratz daha önceki açıklamalarında Bitcoin için 42.000 $’ın dip olduğunu ifade etmişti.

İlgili Haber
Mike Novogratz Bitcoin'de Dibin Bulunduğuna İnanıyor!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu