BitcoinHaberler

Mike Novogratz Bitcoin’de Dibin Bulunduğuna İnanıyor!

Mike Novogratz, Bitcoin'deki sert düşüşe rağmen BTC konusunda iyimserliğini koruyor.

Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz katıldığı CNBC’nin “Squawk Box” programında lider kripto para birimi Bitcoin ile ilgili tahminlerini paylaştı.

Kripto para piyasasında geçtiğimiz hafta sonu yaşanan ani ve sert düşüşten sonra Bitcoin 50.000 $ seviyesini kazanma mücadelesine devam ediyor.

Ani düşüşten etkilenen yatırımcılar ise Bitcoin’in yeni dipleri test edip etmeyeceği konusunda endişe duyarken ünlü CEO yaptığı açıklama ile yatırımcıları bir nebze de olsun rahatlattı.

Bitcoin boğası olarak da bilinen Novogratz, Bitcoin’in orta ve uzun vadeli fiyat performansı açısından iyimser olduğunu ve BTC’nin 42.000 $ seviyesinin üzerinde kalacağına inandığını belirtti.

Kripto para piyasasına yeni yatırımcıların gelmeye devam etmesi ile Bitcoin’in fiyatı konusunda iyimserliğini koruduğunu söyleyen ünlü milyarder sözlerine şöyle devam etti:

“Bitcoin için 42.000 $’ın dip seviye olarak kalacağın inanıyorum. Bence 42.000$ seviyesi korunacak. Bitcoin 40.000 $’ın altına inerse şaşırırım.”

Novogratz ayrıca kripto para endüstrisi hakkında da iyimser olduğunu ve toplam piyasa değerinin önümüzdeki yıllarda 20 trilyon $’a ulaşmasını beklediğini sözlerine ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu